Онлайн результати футбольних матчів - Завтра
Багато футбольних прихильників намагаються бути на висоті з подіями у світі футболу, але не завжди мають можливість скористатися платними спортивними каналами. Вони, як і кожен інший, прагнуть отримувати свіжу та актуальну інформацію про події у світі футболу прямо онлайн. На жаль, безкоштовне спортивне телебачення не завжди задовольняє їхні потреби, оскільки обмеженість списку трансляцій про спорт відчутна, і часто можна помітити відчутний перевес у користуванні різноманітними серіалами, мультфільмами та детективами. Наш сучасний та актуальний розділ пропонує ефективний вихід з цієї ситуації.
Розділ "Футбол завтра" - це не лише зручний, але й швидкий спосіб отримання інформації про актуальні поєдинки, їхній поточний рахунок, рішення суддів (жовті та червоні картки, фоли, призначені штрафні та пенальті та інше), а також про турнірне положення команд у різних першостях, змаганнях та чемпіонатах з футболу. Інформація охоплює всі події, що відбуваються завтра, трансляції у режимі онлайн здійснюються з різних куточків планети і базуються лише на достовірних джерелах. У заголовку вказано час початку трансляції та її поточний статус.
Футбол (від англ. football) — командний вид спорту, в який грають дві команди по одинадцять гравців зі сферичним м'ячем. Близько 250 мільйонів чоловіків і жінок із більш ніж 200 країн грають у футбол, що робить його найпопулярнішим у світі видом спорту. Футбол — олімпійський вид спорту.
У футбол грають на прямокутному полі з воротами на кожному кінці. Мета гри полягає в тому, щоб забити м'яч у ворота протилежної команди. Гравцям не дозволено торкатися м'яча руками, поки він перебуває в грі, якщо вони не воротарі (і тільки тоді, коли він перебуває в їхньому штрафному майданчику), або під час укидання м'яча. Інші гравці здебільшого використовують свої ноги, щоб завдати вдару або передати м'яч, але можуть також використовувати голову і тулуб. Команда, яка забиває більше голів до кінця матчу — виграє його. Якщо жодна команда не забила м'яч, або рахунок однаковий, то оголошується нічия, або гра переходить у додатковий час, або пенальті, залежно від формату змагань.
Закони гри спочатку були кодифіковані футбольною асоціацією Англії 1863 року, а згодом поширилися всією планетою. На всесвітньому рівні футболом керує Міжнародною федерацією футболу асоціації (FIFA; фр. Fédération Internationale de Football Association), яка організовує Кубок світу для чоловіків і жінок щочотири роки.
Футбол Завтра
Украина - Премьер-лига | 05 мая | |||
13:00 | Polissya Zhytomyr | ? - ? | Заря | |
15:30 | Динамо Киев | ? - ? | Колос Ковалёвка | |
18:00 | Шахтер Донецк | ? - ? | Черноморец | |
Англия - Премьер-лига | 05 мая | |||
16:00 | Брайтон | ? - ? | Астон Вилла | |
16:00 | Челси | ? - ? | Вест Хэм Юнайтед | |
18:30 | Ливерпуль | ? - ? | Тоттенхэм Хотспур | |
Германия - Бундеслига | 05 мая | |||
16:30 | Унион Берлин | ? - ? | Бохум | |
18:30 | Айнтрахт Ф | ? - ? | Байер | |
20:30 | ФК Хейденхейм | ? - ? | Майнц | |
15:00 | SC Paderborn 07 II | ? - ? | Velbert | |
Италия - Серия А | 05 мая | |||
13:30 | Кальяри | ? - ? | Лечче | |
16:00 | Эмполи | ? - ? | Фрозиноне | |
16:00 | Верона | ? - ? | Фиорентина | |
19:00 | Милан | ? - ? | Дженоа | |
21:45 | Рома | ? - ? | Ювентус | |
Германия - Региональная Nord | 05 мая | |||
15:00 | Санкт-Паули II | ? - ? | Бремер | |
16:00 | Blau-Weiss Lohne | ? - ? | Хольштейн Киель II | |
Германия - Региональная Nordost | 05 мая | |||
14:00 | ФК Виктория 1889 Берлин | ? - ? | Кемницер | |
14:00 | FSV Luckenwalde | ? - ? | Ганза Росток II | |
14:00 | Greifswalder FC | ? - ? | Цвиккау | |
17:00 | Локомотив Лейпциг | ? - ? | Хеми Лейпциг | |
Италия - Серия Б | 05 мая | |||
16:00 | Брешия | ? - ? | Лекко | |
16:00 | Читтаделла | ? - ? | Бари | |
16:00 | Косенза | ? - ? | Специя | |
16:00 | Модена | ? - ? | Комо | |
16:00 | Палермо | ? - ? | Асколи | |
16:00 | Парма | ? - ? | Кремонезе | |
16:00 | Пиза | ? - ? | Судтироль | |
16:00 | Сампдория | ? - ? | AC Reggiana | |
16:00 | Тернана | ? - ? | Катанзаро | |
16:00 | Венеция | ? - ? | Фералписало | |
Англия - ФА Женская суперлига | 05 мая | |||
16:00 | Liverpool Women | ? - ? | Manchester United Women | |
16:15 | Manchester City Women | ? - ? | Арсенал Женщины | |
17:00 | West Ham United Women | ? - ? | Leicester City Women | |
20:45 | Chelsea Women | ? - ? | Bristol City Women | |
Германия - Региональная Südwest | 05 мая | |||
15:00 | Вальдорф | ? - ? | Штутгард Киккерс | |
15:00 | Франкфурт | ? - ? | Eintracht Frankfurt II | |
15:00 | Хомбург | ? - ? | Майнц 05 II | |
15:00 | Штутгарт II | ? - ? | Аален | |
Италия - Кампионато Примавера 1 | 05 мая | |||
12:00 | Фиорентина U19 | ? - ? | Кальяри U19 | |
16:00 | Болонья U19 | ? - ? | Аталанта U19 | |
16:00 | Дженоа U19 | ? - ? | Ювентус U19 | |
England - National League: Play-off | 05 мая | |||
17:00 | Бромли | ? - ? | Солихалл Мурс | |
England - Premier League 2: Play-off | 05 мая | |||
15:00 | Ливерпуль U21 | ? - ? | Crystal Palace U21 | |
Germany - 2. Bundesliga | 05 мая | |||
14:30 | Эльфсберг | ? - ? | Герта | |
14:30 | Ганновер 96 | ? - ? | Падерборн | |
14:30 | Wehen Wiesbaden | ? - ? | Хольштейн Киель | |
Germany - 3. Liga | 05 мая | |||
14:30 | Preussen Muenster | ? - ? | Саарбрюккен | |
17:30 | Галлешер | ? - ? | Унтерхакинг | |
20:30 | Ингольштадт | ? - ? | Waldhof Mannheim | |
Germany - Junioren-Bundesliga: North/Northeast | 05 мая | |||
12:00 | Hertha Berlin U19 | ? - ? | VfL Osnabrück U19 | |
Germany - Junioren-Bundesliga: South/Southwest | 05 мая | |||
12:00 | 1860 Munich U19 | ? - ? | Mainz 05 U19 | |
14:00 | Хоффенхайм U19 | ? - ? | VfB Stuttgart U19 | |
15:00 | 1. FC Kaiserslautern U19 | ? - ? | Greuther Furth U19 | |
Germany - Junioren-Bundesliga: West | 05 мая | |||
12:00 | Borussia Dortmund U19 | ? - ? | Schalke 04 U19 | |
12:00 | Borussia Monchengladbach U19 | ? - ? | Bayer Leverkusen U19 | |
12:00 | VfL Bochum U19 | ? - ? | MSV Duisburg U19 | |
14:00 | Arminia Bielefeld U19 | ? - ? | Wuppertaler SV U19 | |
14:00 | FC Cologne U19 | ? - ? | SC Paderborn 07 U19 | |
14:00 | Fortuna Dusseldorf U19 | ? - ? | SC Verl U19 | |
Germany - Oberliga: Bayern South | 05 мая | |||
14:00 | Гархинг | ? - ? | TSV 1861 Noerdlingen | |
Germany - Oberliga: Bremen | 05 мая | |||
16:00 | FC Union 60 | ? - ? | Vatan Sport Bremen | |
16:00 | TuS Komet Arsten | ? - ? | Леер | |
Germany - Oberliga: Hessen | 05 мая | |||
16:00 | SC Viktoria 06 Griesheim | ? - ? | Adler Weidenhausen | |
Germany - Oberliga: Mittelrhein | 05 мая | |||
16:00 | Бергиш Гладбах | ? - ? | Koenigsdorf | |
16:00 | Borussia Freialdenhoven | ? - ? | Bonn-Endenich 08 | |
Canc. | Glesch-Paffendorf | ? - ? | Боннер | |
16:00 | Siegburger SV 04 | ? - ? | Germania Teveren | |
16:15 | SpVg Frechen 20 | ? - ? | Eintracht Hohkeppel | |
16:30 | Fortuna Cologne II | ? - ? | SpVg Porz 1919 | |
16:30 | Вихтталь | ? - ? | FC Huerth | |
Germany - Oberliga: Niederrhein | 05 мая | |||
16:00 | Sportfreunde Baumberg | ? - ? | VfB Hilden | |
Canc. | SV Straelen | ? - ? | Union Nettetal | |
16:00 | ТВД Вельберт | ? - ? | TSV Meerbusch | |
16:00 | Хомберг | ? - ? | Ratinger SV | |
16:30 | DJK Teutonia St. Toenis | ? - ? | Adler Union Frintrop | |
16:30 | FC Buederich | ? - ? | SpVg Schonnebeck | |
Germany - Oberliga: Niedersachsen | 05 мая | |||
16:00 | Heeslinger SC | ? - ? | SSV Vorsfelde | |
16:00 | Люпо-Мартини Вольфсбург | ? - ? | BW Bornreihe | |
16:00 | Ольденбург | ? - ? | FC Germania Egestorf-Langreder | |
17:00 | Арминия Ганновер | ? - ? | Meppen II | |
Germany - Oberliga: NOFV-Nord | 05 мая | |||
15:00 | FSV Union Fuerstenwalde | ? - ? | Rostocker FC 1895 | |
15:00 | Целендорф | ? - ? | TuS Makkabi Berlin | |
15:00 | RSV Eintracht 1949 | ? - ? | Sparta Lichtenberg | |
Germany - Oberliga: NOFV-Sud | 05 мая | |||
15:00 | Будисса Баутцен | ? - ? | FC Grimma | |
15:00 | Айнхайт Рудольштадт | ? - ? | Германия Хальберштадт | |
Germany - Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar | 05 мая | |||
16:00 | SV Morlautern | ? - ? | TuS Mechtersheim | |
Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein | 05 мая | |||
15:00 | SV Eichede | ? - ? | TSV Bordesholm | |
16:00 | Eckernfoerder SV | ? - ? | VfB Lubeck II | |
Germany - Oberliga: Westfalen | 05 мая | |||
16:00 | Айнтрахт Райне | ? - ? | FC Bruenninghausen | |
16:00 | TuS Boevinghausen | ? - ? | SG Finnentrop/Bamenohl | |
16:00 | Victoria Clarholz | ? - ? | Ваттеншайд | |
16:00 | Вестфалия Рюнерн | ? - ? | SpVgg Erkenschwick | |
16:30 | SV Schermbeck 2020 | ? - ? | TSG Sprockhoevel | |
16:30 | TuS Ennepetal | ? - ? | Шпортфройнде | |
Germany - Women's 2. Bundesliga | 05 мая | |||
12:00 | Bayern Munich II Women | ? - ? | SC Sand Women | |
12:00 | Eintracht Frankfurt II Women | ? - ? | Meppen Women | |
12:00 | FSV Gutersloh Women | ? - ? | Carl Zeiss Jena Women | |
12:00 | Hamburger SV Women | ? - ? | 1. FFC Turbine Potsdam Women | |
12:00 | Hoffenheim II Women | ? - ? | Borussia Monchengladbach Women | |
12:00 | Wolfsburg II Women | ? - ? | SG 99 Andernach Women | |
15:00 | SV 67 Weinberg Women | ? - ? | FC Ingolstadt 04 Women | |
Germany - Women's Bundesliga | 05 мая | |||
15:00 | SC Freiburg Women | ? - ? | SGS Essen Women | |
19:30 | Werder Bremen Women | ? - ? | MSV Duisburg Women | |
Italy - Serie D: Group A | 05 мая | |||
16:00 | Alcione | ? - ? | Вадо | |
16:00 | Гоццано | ? - ? | Citta di Varese | |
16:00 | Боргозезиа | ? - ? | Кальчо Чери 1955 | |
16:00 | Бра | ? - ? | Асти | |
16:00 | Chisola | ? - ? | Феззанес | |
16:00 | Дертона | ? - ? | СКД Лигорна | |
16:00 | Лаваньезе | ? - ? | US Albenga | |
16:00 | Pinerolo | ? - ? | Alba Calcio | |
16:00 | Voghera | ? - ? | RG Ticino | |
17:00 | P.D.H.A.E. | ? - ? | Санремезе | |
Italy - Serie D: Group B | 05 мая | |||
16:00 | Арконатезе | ? - ? | Clivense | |
16:00 | ASD Varesina | ? - ? | Пьяченца | |
16:00 | Караваджо | ? - ? | Desenzano | |
16:00 | Кастеллансезе | ? - ? | Брузапорто | |
16:00 | Фольгоре Чаратезе | ? - ? | Club Milano | |
16:00 | Real Calepina | ? - ? | Понтисола | |
16:00 | Тритиум | ? - ? | Pro Palazzolo | |
16:00 | Union ASD Casatese | ? - ? | Крема | |
16:00 | Вилла д'Альм | ? - ? | Кальдиеро Терме | |
16:00 | Виртус Бергамо Альзаносериат | ? - ? | Легнано | |
Italy - Serie D: Group C | 05 мая | |||
16:00 | Адриезе | ? - ? | Atletico Castegnato | |
16:00 | Брено | ? - ? | Кьонс | |
16:00 | Кьярлин Музане | ? - ? | Лупаренсе | |
16:00 | Клодиенсе | ? - ? | Монтебеллуна | |
16:00 | Эсте | ? - ? | Бассано Виртус | |
16:00 | Местре | ? - ? | Dolomiti Bellunesi | |
16:00 | Portogruaro | ? - ? | Мори | |
16:00 | Treviso | ? - ? | Montecchio Maggiore | |
16:00 | Больцано | ? - ? | Камподарсего | |
Italy - Serie D: Group D | 05 мая | |||
16:00 | Альянезе | ? - ? | Форли | |
16:00 | Карпи | ? - ? | Certaldo | |
16:00 | Corticella | ? - ? | Прато | |
Canc. | Лентиджоне | ? - ? | Пистойезе | |
16:00 | Меццолара | ? - ? | Прогрессо | |
16:00 | Равенна | ? - ? | Имолесе Кальчио | |
16:00 | Саммаурезе | ? - ? | SG City Nova | |
16:00 | Sant'Angelo | ? - ? | Фанфулла | |
16:00 | Victor San Marino | ? - ? | Borgo San Donnino | |
Italy - Serie D: Group E | 05 мая | |||
16:00 | Акила Монтеварки | ? - ? | Гроссето | |
16:00 | Гивиццано Боргоамоццано | ? - ? | Гаворрано | |
16:00 | Mobilieri Ponsacco | ? - ? | Cenaia 1969 | |
16:00 | Orvietana | ? - ? | US Livorno 1915 | |
16:00 | Пьянезе | ? - ? | Tau Calcio Altopascio | |
16:00 | Поггибонси | ? - ? | Figline | |
16:00 | Реал Форте Керчета | ? - ? | Серавецца | |
16:00 | Сан-Донато | ? - ? | Vivi Altotevere Sansepolcro | |
16:00 | Трестина | ? - ? | Санджованнезе | |
Italy - Serie D: Group F | 05 мая | |||
16:00 | Альма Ювентус Фано | ? - ? | Monterotondo | |
16:00 | Atletico Ascoli | ? - ? | United Riccione | |
16:00 | Кампобассо | ? - ? | Термоли Кальчо | |
16:00 | Л’Акуила | ? - ? | SN Notaresco | |
16:00 | Matese | ? - ? | Кьети | |
16:00 | Roma City FC | ? - ? | Вастоджирарди | |
16:00 | Senigallia | ? - ? | Самбенедеттезе | |
16:00 | Сора | ? - ? | Авеццано | |
16:00 | Tivoli Calcio | ? - ? | Forsempronese | |
Italy - Serie D: Group G | 05 мая | |||
16:00 | Boreale | ? - ? | Cynthialbalonga | |
16:00 | Будони | ? - ? | Anzio Calcio 1924 | |
16:00 | Гладиатор | ? - ? | Трастевере | |
16:00 | Ночерина | ? - ? | Искья Изолаверде | |
16:00 | Остиа Маре | ? - ? | Atletico Uri | |
16:00 | Sarrabus Ogliastra | ? - ? | Кассино | |
16:00 | Нуова Флорида 2005 | ? - ? | Romana FC | |
18:00 | Кавезе 1919 | ? - ? | San Marzano | |
Italy - Serie D: Group H | 05 мая | |||
16:00 | Angri | ? - ? | Барлетта | |
16:00 | Казарано | ? - ? | Битонто | |
16:00 | Читта ди Фазано | ? - ? | Паганезе | |
16:00 | Фиделис Андрия | ? - ? | Гельбисон Клиенто | |
16:00 | Гравина | ? - ? | Манфредония | |
16:00 | Мартина | ? - ? | Галлиполи | |
16:00 | Santa Maria Cilento | ? - ? | Нардо | |
16:00 | Альтамура | ? - ? | Матера | |
16:00 | USD Palmese 1914 | ? - ? | Rotonda | |
Italy - Serie D: Group I | 05 мая | |||
16:00 | Акрагас | ? - ? | Портичи | |
16:00 | Canicatti | ? - ? | San Luca | |
16:00 | Кастровиллари | ? - ? | Gioiese | |
Canc. | Locri | ? - ? | Lamezia Terme | |
16:00 | Real Casalnuovo | ? - ? | Siracusa Calcio | |
16:00 | Sancataldese | ? - ? | Ачиреале | |
16:00 | Трапани | ? - ? | Sant'Agata | |
16:00 | Вибонезе | ? - ? | Ликата | |
17:00 | Игеа Виртус | ? - ? | Реджина | |
Italy - Super Cup Serie C | 05 мая | |||
18:30 | Мантова | ? - ? | Чезена ФК | |
Italy - Women's Serie A: Championship Group | 05 мая | |||
13:30 | Roma Women | ? - ? | Inter Women | |
Italy - Women's Serie A: Relegation Group | 05 мая | |||
13:30 | Sampdoria Women | ? - ? | Napoli Women | |
16:00 | AC Milan Women | ? - ? | FCF Como 2000 Women | |
Spain - LaLiga | 05 мая | |||
15:00 | Осасуна | ? - ? | Бетис | |
17:15 | Сельта | ? - ? | Вильярреал | |
19:30 | Валенсия | ? - ? | Депортиво Алавес | |
22:00 | Райо Вальекано | ? - ? | Альмерия | |
22:00 | Севилья | ? - ? | Гранада | |
Spain - LaLiga 2 | 05 мая | |||
15:00 | Эйбар | ? - ? | Аморебьета | |
17:15 | Эспаньол | ? - ? | Спортинг Хихон | |
17:15 | ФК Андорра | ? - ? | Альбасете | |
19:30 | Club Deportivo Eldense | ? - ? | Леганес | |
19:30 | Реал Сарагоса | ? - ? | Бургос | |
22:00 | Тенерифе | ? - ? | Расинг Феррол | |
Spain - Liga F | 05 мая | |||
13:00 | Levante Women | ? - ? | Real Sociedad Women | |
17:00 | Sporting Club de Huelva Women | ? - ? | Levante Las Planas Women | |
19:00 | Real Betis Women | ? - ? | Sevilla Women | |
21:30 | Madrid CF Women | ? - ? | Real Madrid Women | |
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 | 05 мая | |||
13:00 | Райо Махадаонда | ? - ? | Осасуна (Б) | |
17:00 | УЕ Корнелла | ? - ? | Понферрадина | |
19:00 | Сабадель | ? - ? | Химнастик | |
20:00 | CD Arenteiro | ? - ? | Луго | |
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 | 05 мая | |||
13:00 | AD Ceuta FC | ? - ? | Antequera CF | |
13:00 | Альхесирас | ? - ? | Атлетико Балеарс | |
13:00 | Малага | ? - ? | Мерида | |
13:00 | Мелилла | ? - ? | Сан Фернандо | |
13:00 | Ибица | ? - ? | Реал Кастилья | |
17:00 | Гранада B | ? - ? | Кордоба | |
19:00 | CF Intercity | ? - ? | Рекреативо | |
21:00 | Linares Deportivo | ? - ? | Атлетико Мадрид Б | |
Spain - Segunda Division RFEF: Group 1 | 05 мая | |||
13:00 | CD Cayon | ? - ? | Лангрео | |
13:00 | Коруксо | ? - ? | RS Gimnastica | |
13:00 | Гихуэло | ? - ? | Real Valladolid Promesas | |
13:00 | Марино | ? - ? | CD Covadonga | |
13:00 | Понтеведра | ? - ? | RC Villalbes | |
13:00 | Rayo Cantabria | ? - ? | Компостела | |
13:00 | Real Aviles Industrial | ? - ? | Оренсе | |
13:00 | Реал Овьедо Б | ? - ? | RC Deportivo Fabril | |
19:00 | Замора | ? - ? | Arandina CF | |
Spain - Segunda Division RFEF: Group 2 | 05 мая | |||
13:00 | Аренас Гетсо | ? - ? | San Juan | |
13:00 | Баракальдо | ? - ? | U. Mutilvera | |
13:00 | CD Brea | ? - ? | Athletic Club B | |
13:00 | Калаорра | ? - ? | Deportivo Aragon | |
13:00 | Naxara CD | ? - ? | Valle de Egues | |
13:00 | Реал Сосьедад C | ? - ? | Исарра | |
13:00 | SD Gernika | ? - ? | Барбастро | |
13:00 | Туделано | ? - ? | Депортиво Алавес Б | |
Spain - Segunda Division RFEF: Group 3 | 05 мая | |||
13:00 | CE Andratx | ? - ? | Сант Андреу | |
13:00 | Европа | ? - ? | Эспаньол (Б) | |
13:00 | FC Cerdanyola Del Valles | ? - ? | SD Formentera | |
13:00 | Эркулес | ? - ? | Льейда | |
13:00 | Ла-Нусия | ? - ? | CF Badalona Futur | |
13:00 | Penya Independent | ? - ? | Torrent CF | |
13:00 | Terrassa FC | ? - ? | SCR Pena Deportiva | |
13:00 | UD Alzira | ? - ? | Манреса | |
13:00 | Валенсия (Б) | ? - ? | Atletico Saguntino | |
Spain - Segunda Division RFEF: Group 4 | 05 мая | |||
13:00 | Betis Deportivo Balompie | ? - ? | Union Estepona | |
13:00 | CA Antoniano | ? - ? | Линенсе | |
13:00 | Картахена (Б) | ? - ? | Mar Menor CF | |
13:00 | Пало | ? - ? | Севилья Атлетико | |
13:00 | La Union CF | ? - ? | Кадис Б | |
13:00 | Марбелья FC | ? - ? | Aguilas CF | |
13:00 | Ориуэла | ? - ? | CD San Roque | |
13:00 | УКАМ Мурсия | ? - ? | Velez CF | |
13:00 | Еклано | ? - ? | CD Manchego Ciudad Real | |
Spain - Segunda Division RFEF: Group 5 | 05 мая | |||
13:00 | AD Union Adarve | ? - ? | Сан-Себастьян-де-лос-Рейес | |
13:00 | Какерено | ? - ? | Нумансия | |
13:00 | Бадахос | ? - ? | AD Llerenense | |
13:00 | CDE Ursaria | ? - ? | Вильяновенсе | |
13:00 | Талавера де ла Рейна | ? - ? | Навалькарнеро | |
13:00 | Gimnastica Segoviana | ? - ? | Ийескас | |
13:00 | Гвадалахара | ? - ? | Менсахеро | |
13:00 | UD Montijo | ? - ? | CD Atletico Paso | |
13:00 | UD San Fernando | ? - ? | Хетафе Б | |
Spain - Tercera RFEF: Group 1 | 05 мая | |||
18:00 | CD Estradense | ? - ? | CSD Arzua | |
18:00 | Pontevedra CF B | ? - ? | Alondras CF | |
18:00 | Силва | ? - ? | RC Celta de Vigo C | |
19:00 | Ароса | ? - ? | Atletico Arteixo | |
19:00 | Bergantinos CF | ? - ? | УД Сомораз | |
19:00 | Betanzos CF | ? - ? | Рапидо де Боусас | |
19:00 | Polvorin FC | ? - ? | UD Barbadas | |
19:00 | SSD Sarriana | ? - ? | Viveiro CF | |
19:00 | UD Ourense | ? - ? | UD Paiosaco | |
Spain - Tercera RFEF: Group 10 | 05 мая | |||
13:00 | AD Cartaya | ? - ? | Coria CF | |
13:00 | AD Ceuta B | ? - ? | CD Ciudad de Lucena | |
13:00 | Cabecense | ? - ? | Ayamonte CF | |
13:00 | CD Pozoblanco | ? - ? | Bollullos CF | |
13:00 | Conil CF | ? - ? | La Palma CF | |
13:00 | Cordoba CF B | ? - ? | Espeleno Atletico | |
13:00 | Puente Genil FC | ? - ? | FC Sevilla C | |
13:00 | Utrera | ? - ? | Xerez Deportivo FC | |
13:00 | Xerez | ? - ? | Херена | |
Spain - Tercera RFEF: Group 11 | 05 мая | |||
13:00 | Побленсе | ? - ? | CD Manacor | |
13:00 | SD Portmany | ? - ? | CD Ibiza Islas Pitiusas | |
17:30 | CD Binisalem | ? - ? | CD Llosetense | |
18:00 | UD Arenal | ? - ? | UD Alcudia | |
18:30 | CD Constancia | ? - ? | CE Santanyi | |
19:00 | FC Inter Manacor | ? - ? | CF Platges de Calvia | |
19:30 | UD Collerense | ? - ? | CF Soller | |
Spain - Tercera RFEF: Group 12 | 05 мая | |||
12:00 | San Bartolome CF | ? - ? | CD La Cuadra | |
12:00 | UD Gran Tarajal | ? - ? | CA Victoria | |
13:00 | Бусанада | ? - ? | Лас-Пальмас B | |
13:00 | CD Herbania | ? - ? | UD Villa Santa Brigida | |
13:00 | С.Д. Марино | ? - ? | Panaderia Pulido | |
13:00 | CD Santa Ursula | ? - ? | Arucas CF | |
13:00 | CD Union Sur Yaiza | ? - ? | CD Tenerife B | |
13:00 | UD Tamaraceite | ? - ? | Lanzarote UD | |
13:00 | UD Teror | ? - ? | UD Tenerife Sur Ibarra | |
Spain - Tercera RFEF: Group 13 | 05 мая | |||
13:00 | CA Pulpileno | ? - ? | CAP Ciudad de Murcia | |
13:00 | CD Plus Ultra | ? - ? | Реал Мурсия (Б) | |
13:00 | Пальмар | ? - ? | UD Caravaca | |
18:00 | CD Cieza | ? - ? | Лорка Депортива | |
20:00 | CD Bullense | ? - ? | CD Algar | |
Spain - Tercera RFEF: Group 14 | 05 мая | |||
13:00 | Arroyo CP | ? - ? | Atletico Club Pueblonuevo | |
13:00 | Кория | ? - ? | SP Villafranca | |
13:00 | Olivenza FC | ? - ? | Moralo CP | |
13:30 | Каламонте | ? - ? | CD Azuaga | |
14:00 | CD Don Alvaro | ? - ? | Racing CPVO Valverdeno | |
18:00 | CF Trujillo | ? - ? | UD Fuente de Cantos | |
19:00 | CF Jaraiz | ? - ? | Дон Бенито | |
19:00 | Херес | ? - ? | CD Castuera Subastacar | |
20:00 | CP Montehermoso | ? - ? | CD Diocesano | |
Spain - Tercera RFEF: Group 15 | 05 мая | |||
19:00 | CD Avance Ezcabarte | ? - ? | Beti Kozkor KE | |
19:00 | CD Beti Onak | ? - ? | CA Cirbonero | |
19:00 | CD Oberena | ? - ? | FC Bidezarra | |
19:00 | Club Deportivo Huarte | ? - ? | Ардой | |
19:00 | Памплона | ? - ? | CD Cantolagua | |
19:00 | UCD Burlades | ? - ? | CD Cortes Navarre | |
19:00 | UDC Txantrea Kke | ? - ? | Pena Sport | |
Spain - Tercera RFEF: Group 16 | 05 мая | |||
18:00 | SD Oyonesa | ? - ? | Racing Rioja CF | |
18:00 | UD Logrones B | ? - ? | CD Varea | |
18:30 | Арнедо | ? - ? | CD Alfaro | |
18:30 | CA River Ebro | ? - ? | CD Calahorra B | |
18:30 | CD Berceo | ? - ? | Pena Balmaiso CF | |
18:30 | Comillas CF | ? - ? | CA Vianes | |
19:00 | Casalarreina CF | ? - ? | CD Tedeon | |
19:00 | Club Deportivo Alberite | ? - ? | Клуб Аро Депортиво | |
19:30 | CD Anguiano | ? - ? | CDFC La Calzada | |
Spain - Tercera RFEF: Group 17 | 05 мая | |||
18:30 | CD Belchite 97 | ? - ? | UD Fraga | |
18:30 | CD Binefar | ? - ? | CD Fuentes | |
18:30 | CD Carinena | ? - ? | Ильека | |
18:30 | CD Caspe | ? - ? | Эбро | |
18:30 | CF Calamocha | ? - ? | AD Almudevar | |
18:30 | CF Epila | ? - ? | CDJ Tamarite | |
18:30 | Cuarte CD | ? - ? | CD Utrillas | |
18:30 | Эхеа | ? - ? | SD Huesca B | |
18:30 | SD Borja | ? - ? | CF Atletico de Monzon | |
Spain - Tercera RFEF: Group 18 | 05 мая | |||
13:00 | Albacete Balompie B | ? - ? | CD Torrijos | |
19:00 | AD San Clemente | ? - ? | Atletico Tomelloso | |
19:00 | CD Cazalegas | ? - ? | Вильяррубия | |
19:00 | CD Huracan de Balazote | ? - ? | CD Quintanar Del Rey | |
19:00 | CD Toledo Sad | ? - ? | Вильярробледо | |
19:00 | CF La Solana | ? - ? | CD Villacanas | |
19:00 | Конкенсе | ? - ? | CD Azuqueca | |
20:00 | Calvo Sotelo Puertollano | ? - ? | Сокуэльямос | |
Spain - Tercera RFEF: Group 2 | 05 мая | |||
13:00 | Aviles Stadium CF | ? - ? | Леальтад | |
13:00 | CD Llanes | ? - ? | SD Lenense | |
13:00 | Luarca CF | ? - ? | UD Gijon Industrial | |
19:00 | Саудаль Депортиво | ? - ? | Urraca CF | |
19:00 | L Entregu CF | ? - ? | CD Tuilla | |
19:30 | Real Titanico FC | ? - ? | Condal Club | |
20:00 | Колунга | ? - ? | UC Ceares | |
20:30 | UD Llanera | ? - ? | CD Praviano | |
Spain - Tercera RFEF: Group 3 | 05 мая | |||
19:00 | AD Siete Villas | ? - ? | SD Atletico Albericia | |
19:00 | CD Colindres | ? - ? | CD Naval | |
19:00 | CD Elemental Atletico Mineros | ? - ? | Castro FC | |
19:00 | CD Revilla | ? - ? | CD Bezana | |
19:00 | CF Vimenor | ? - ? | Самано | |
19:00 | SD Solares Medio Cudeyo | ? - ? | UC Cartes | |
19:00 | SD Torina | ? - ? | Velarde CF | |
19:00 | Тропесон | ? - ? | CD Laredo | |
19:00 | UM Escobedo | ? - ? | CD Guarnizo | |
Spain - Tercera RFEF: Group 4 | 05 мая | |||
19:00 | Беасайн | ? - ? | Леоя | |
19:00 | CD Anaitasuna | ? - ? | Anorga KKE | |
19:00 | CD Aurrera Ondarroa | ? - ? | CD Basconia | |
19:00 | CD Derio | ? - ? | Deportivo Alaves C | |
19:00 | CD San Ignacio | ? - ? | Cultural De Durango | |
19:00 | Pasaia KE | ? - ? | Urduliz FT | |
19:00 | Португалете | ? - ? | Деусто | |
19:00 | Touring KE | ? - ? | Лагун Онак | |
Spain - Tercera RFEF: Group 5 | 05 мая | |||
13:30 | CF Montanesa | ? - ? | CFJ Mollerussa | |
13:30 | CF Peralada | ? - ? | Оспиталет | |
13:30 | CF Pobla de Mafumet | ? - ? | UE Castelldefels | |
13:30 | CP San Cristobal | ? - ? | UE Vilassar de Mar | |
13:30 | FC L Escala | ? - ? | А.Е. Прат | |
13:30 | FC Vilafranca | ? - ? | Олот | |
13:30 | Fundacio Esportiva Grama | ? - ? | Бадалона | |
13:30 | Girona FC B | ? - ? | UE Rapitenca | |
13:30 | UE Tona | ? - ? | Reus FC Reddis | |
Spain - Tercera RFEF: Group 6 | 05 мая | |||
19:00 | Athletic Torrellano | ? - ? | UD Castellonense | |
19:00 | Атлетико Леванте УД | ? - ? | CF Gandia | |
19:00 | Atzeneta UE | ? - ? | Patacona CF | |
19:00 | CD Burriana | ? - ? | FC J. Espanol de San Vicente | |
19:00 | CD Utiel | ? - ? | CD Soneja | |
19:00 | Elche B | ? - ? | CD Castellon B | |
19:00 | Ontinyent | ? - ? | CD Acero | |
19:00 | UD Rayo Ibense | ? - ? | CF Villarreal C | |
Spain - Tercera RFEF: Group 7 | 05 мая | |||
12:00 | AD Torrejon CF | ? - ? | AD Parla | |
12:00 | Алькоркон (Б) | ? - ? | Леганес (Б) | |
12:00 | CD Canillas | ? - ? | FC Villanueva Del Pardillo | |
12:00 | CD Mostoles URJC | ? - ? | CUC Villalba | |
12:00 | CD Paracuellos Antamira | ? - ? | Trival Valderas Alcorcon | |
12:00 | CDF Tres Cantos | ? - ? | Colonia Moscardo | |
12:00 | CF Pozuelo de Alarcon | ? - ? | Лас Розас | |
12:00 | Real Madrid C | ? - ? | CD Galapagar | |
12:00 | Алкала Херанес | ? - ? | Райо Вальекано Б | |
Spain - Tercera RFEF: Group 8 | 05 мая | |||
18:00 | CD Laguna de Duero | ? - ? | CD Becerril | |
18:00 | Jupiter Leones | ? - ? | Атлетико Астрога | |
18:00 | SD Almazan | ? - ? | CD Colegios Diocesanos | |
18:30 | Atletico Bembibre | ? - ? | CD Mirandes B | |
18:30 | CD Villaralbo | ? - ? | UD Santa Marta | |
19:00 | CDA Palencia | ? - ? | CD Cristo Atletico | |
19:00 | Real Avila CF | ? - ? | CD Virgen Del Camino | |
19:00 | Саламанка | ? - ? | SD Ponferradina B | |
Spain - Tercera RFEF: Group 9 | 05 мая | |||
13:00 | Atletico Mancha Real | ? - ? | Альмерия Б | |
13:00 | CD Huetor Tajar | ? - ? | Arenas Armilla CD | |
13:00 | CD Huetor Vega | ? - ? | CD Rincon | |
13:00 | Торреперохиль | ? - ? | CD El Ejido 2012 | |
13:00 | CF Motril | ? - ? | UD Maracena | |
13:00 | FC Malaga City | ? - ? | UD Ciudad de Torredonjimeno | |
13:00 | Реал Хаэн | ? - ? | Juventud Torremolinos CF | |
13:00 | UD Torre Del Mar | ? - ? | Atletico Malagueno |
Обновлено:04/05/2024 в 12:24:07
Created/Updated: 14.02.2024